Несебър победи Доростол в края

Първа загуба в официален мач през 2011 година записа отбора на “Доростол”. Днес силистренци имаха тежко гостуване на намиращия се в страхотна форма “Несебър”. Момчетата на Георги Иванов- Геша загубиха с 2:0, с голове в последните 12 минути. Мачът бе доста динамичен и интересен, но умората в отбора на гостите оказа влияние в последните минути.

На полувремето двата тима се оттеглиха при нулево равенство, като играта се води предимно в центъра на терена.

Втората част отбора на “Несебър” почна да гледа по-често към вратата на “Доростол” и в 78-та минута Петър Колев откри резултата. Само седем минути по-късно Колев вкара и втория си гол в мача и оформи крайното- “Несебър”- “Доростол” 2:0.

Както и на всяко едно гостуване на “Доростол” до момента през този сезон и на стадиона в Несебър имаше фенове на силистренци.