Юношите-младша възраст на “Доростол” отстъпиха на “Спартак”

Юношите-младша възраст на “Доростол”, водени от треньора Вилиян Петров загубиха с 1:2 домакинството си на “Спартак” (Варна). Пред около 100 зрители на стадион “Доростол” силистренци все пак поведоха в резултата, след като Нурсел Ибрям се възползва от грешка в отбраната на гостите. След като получиха гол, варненци вдигнаха оборотите и логично изравниха резултата. Още в първата минута на второто полувреме гостите вкараха и победния втори гол, след центриране от ъглов удар.
Съставът на “Доростол”: Иван Тодоров, Ивайло Димитров, Даниел Шербанов, Николай Друмев, Момчил Жеков, Габриел Генчев, Мустафа Мустафа, Кристиян Димитров, Ферхат Хасан, Нурбин Мухарем, Нурсел Ибрям
В следващият кръг юношите ще гостуват в Добрич на “Добруджа”.