Децата на Доростол и Черно море не се победиха

Нулево равенство завъртяха децата на ФК “Доростол” и “Черно море” (Варна). Около 100 зрители бяха дошли днес на стадион “Доростол”, като съвсем очаквано основна тема на дискусии и разговори беше предстоящото дерби с “Лудогорец”.

Двата отбора си размениха по-едно полувреме и логично си разделиха по една точка. Първата част бе за гостите от Варна, като няколкото създадени положения, бяха отразени от вратаря на “Доростол”.

През второто полувреме домакините имаха няколко чисти голови положения, но на двата пъти се намеси стража на “Черно море”, а в последните минути и гредата помогна на варненци.

Съставът на “Доростол”: И. Ангелов, П. Диков, М. Великов, Е. Салим, Е. Юнуз, И. Арфондиев, Ю. Ангелов, Н. Николаев, Д. Митев, Д. Дончев, А. Агопян

В следващият кръг “Доростол” отново е домакин. На 10 април (неделя) от 10:00 децата излизат срещу “Черноморец” (Балчик), а час и половина по-късно юношите-младша възраст също ще премерят сили срещу балчиклии.