ТВ ПРОГРАМА

04.10.2017г.

БНТ1

09:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:40
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:45
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00
Космически кораб “Догстар”2 анимационен филм /19 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:25
Сагуа – сиамската котка анимационен филм /56 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:45
Референдум /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:45
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:00
Братовчеди тв филм /11 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:10
Новини на турски език
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:25
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:40
Малки истории Документален слот
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:50
Мускетарите тв филм /4 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:55
Зелена светлина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:40
Още от деня Коментарно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:45
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00
Загадки при разпродажби сериен игрален филм /4, последен епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:30
В кадър Игра на хакери
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:25
Зелена светлина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:30
Момчетата от “Медисън авеню”6 тв филм /10 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 

БТВ

09:30
Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
bTV Новините – обедна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:30
Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 59
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:00
Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.125
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 39
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:00
bTV Новините
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30
Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Опасни улици” – сериал, еп. 821
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00
bTV Новините – централна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.12
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00
Фермата” – риалити
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:30
Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:30
bTV Новините – късна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 

 

 

Нова телевизия

09:30
На кафе” – предаване на NOVA
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:30
Бон Апети” – предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Новините на NOVA
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:30
Двете лица на Истанбул“- сериен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:30
Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:30
Прости ми” (премиера) – сериен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Новините на NOVA
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:30
Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:55
Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка”
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00
Новините на NOVA – централна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00
VIP BROTHER 2017 – риалити шоу
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:00
Господари на ефира“- забавно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:30
Новините на NOVA
Добавете това предаване към личната си ТВ програма

 

 

leave a comment

Create Account



Log In Your Account