Доростол разби с 3:0 гейма Виктория Волей

Доростол (Силистра) разгроми с 3:0 гейма Виктория Волей (Пловдив) в първи полуфинален двубой от НВЛ  Висша лига за мъже от група Б игран в залата на ЕГ “Пейо Яворов” пред около 100 души.

В отделните части (25:21) – (25:22) – (25:14)! Мачът започна ударно за силистренци, които показаха нужната класа за да пречупят рано съперника си. Третият гейм беше разковничето за победата като стартира със серия от 8:0 за волейболистите на Доростол и не остави никакви надежди за евентуален обрат за гостите от Пловдив.

Много силен мач направи номер 2 от отбора на домакините Калоян, който се отличи с няколко страхотни отигравания от атака и сервис.

Следващият мач е утре от 15:00 ч. отново в залата на ЕГ “Пейо Яворов”, като серията се играе до 2 от 3 победи.