Related Posts
Заслужава си да знаеш !
Организираната днес “Сватба за един ден” в Силистра, започна доста интересно. Нашумялия напоследък брак между хомосексуалисти не пропусна и града ни, понеже първата престрашила се двойка се състоеше от две влюбени една в друга дами. След размяната на пръстените и вричане във вярност, подкрепяни с викове “горчиво”, двете дами се целунаха пред всички присъстващи.
Вратовръзка за младоженеца, було и букет за младоженката, сватбена пита, вино, свещи, официално лице, пред което да се врекат във вярност и любов за ден, кръстници, които да свидетелстват за обичта на двойките, бяха само част от „официална” церемония по встъпването в брак, в която взеха участие около 10-на двойки.
Мамарчев
Не би трябвало да се придава известност на подобна проява в сайта ви. Достатъчни са националните медии.
Bay Gosho
tochno taka , ne bi tryabvalo da se populiarizirat tezi neshta . sega kakvo se poluchava che Silistra e grad na geyovete i lesbiikite .stiga ste pisali gluposti be nie sme pravoslavna darjava kak mojahte da iztapanite snimka na nyakavi shamtki koito se misliat za lesbiiki .predlagam im d se izseliat ot grada ni nezabavno
Gergi Krushata
tochno taka , ne bi tryabvalo da se populiarizirat tezi neshta . sega kakvo se poluchava che Silistra e grad na geyovete i lesbiikite .stiga ste pisali gluposti be nie sme pravoslavna darjava kak mojahte da iztapanite snimka na nyakavi shamtki koito se misliat za lesbiiki .predlagam im d se izseliat ot grada ni nezabavno
Izrod
kyv vi e problema be 6matki? tova e rabotata na horata, da otrazqvat interesni i aktualni ne6ta ot grada,bilo to hubavi ili lo6i novini.glavite vi sa tvyrde praznni da go razberete. na men li4no statiqta mi e interesna!
Пламен
Много хубаво!!! Радвам се за Вас момичета, нека изостаналите и егоистични хора си говорят каквото си искат! бъдете все така влюбени и се обичайте!!!!
Ива
Чудесна новина 🙂 Късмет и обич пожелавам и никога да не се отказвате от мечтите си!
Kiro
kyv vi e problema be 6matki? tova e rabotata na horata, da otrazqvat interesni i aktualni ne6ta ot grada,bilo to hubavi ili lo6i novini.glavite vi sa tvyrde praznni da go razberete. na men li4no statiqta mi e interesna!
DELQN
KRAINO VREME E TAQ GLUPAVA DARJAVA DA MRADNE OT 15 V 21 VEK !!
BI TRQBVALO TOVA DA STAVA VSEKI DEN I VAV VSEKI GRAD !!! I DA E RADOSNO SABITIE A NE POVOD NQKOI KUHI LEIIKI DA SI POKAJAT IDIOTSHTINATA !!!
Мамарчев
“BI TRQBVALO TOVA DA STAVA VSEKI DEN I VAV VSEKI GRAD !!! ”
Уникално предложение. Всички стават хомосексуалисти и човечеството се затрива от лицето на Земята поради липса на възпроизвеждане.
“I DA E RADOSNO SABITIE”
Като мръднем от 21 в 22 век ще има още радостни събития – парад на зоофилите и сватба на некрофил с труп.
Devar
Кой ти говори за всички?!? А за населението на Земята не се тревожи – расте си главоломно и нищо чудно именно това да го затрие, ама как да е това е друга тема. Да не говорим, че сексуалната ориентация няма нищо общо с възпроизводството. Никой никого не може да спре да си направи дете – какво като си гей или лесбийка, само да искаш ще си направиш.
Това че сравняваш ситуация между двама възрастни, които правят нещо по собствено желание и воля с ситуация между животно и труп само показва какъв австралопитек си. Набийте си го в главите – единственото сексуално извращение е когато нещо се случва против волята на другия. Иначе от къде на къде ще казваш кой какво да харесва. някой на тебе казва ли ти каква храна да предпочиташ примерно, или какви филми да гледаш или от какво да ти е кеф. Е как тогава ще ми казваш на мене!
Мамарчев
Защо тъпчеш правата на зоофилите и некрофилите? Тяхното поведение също е израз на сексуална ориентация. Да бъдем либерални! Те не са виновни за интимните си предпочитания.
Не става дума кой какво предпочита, а се отнася за подмяна на ценности и изкривяване на морал посредством медийна пропаганда.
Освен това, да те информирам, че в едно съвременно, забележи демократично европейско, общество е строго регламентирано почти всичко, което трябва да се избира, включително “каква храна да предпочитаме” чрез строги правила относно характеристиката на продуктите, едва ли не установяващи и кривината на банана.
П. П. Австролопитек, но човек, при това първообраз!
Gergi Krushata
добре бе *** – явно в Силистра това се смята за напредък ако всички сметнем за нормално бракове между хомосексуалисти и лесбийки страшно сте елементарни .той за това града ни е на този хал защото е пълен с такива ограничени душици като повечето които ми опонираха .благодарение на вас града ни ще се превърне в град -призрак в недалечното бъдеще .***
Редактирано от администратор
Gergi Krushata
загрижил се той глобалиста за населението на земята а не вижда че собствения му град и държава се обезлюдяват с всеки изминал ден.да *** и жертвите на глобализацията .вие *** сигурно и химна на България не можете да изпеете ***
Редактирано от администратор
Gergi Krushata
пламене бъди все така размит мозък и нетрезвомислещ човек виждам че ти се отдава ***
Редактирано от администратор
Живко
Ей, ” българино” , по-добре град на хомосексуалисти, отколкото такъв на ограничени неграмотници като теб! Не знам къде в Библията прочете колко е ” забранено да се обичат хора от същия пол” ? Какви ги дрънкаш и какво общо има православието? Ти си ограниченият в случая и ти правиш неграмотността си публично достояние, защо тогава си тръгнал да плюеш по хората? Когато се научиш да пишеш правилно на родния си език, тогава можеш да изкажеш компетентно мнение по въпроса. На никой не му е нужно мнението на невежа, повярвай ми.
Това че на теб еволюцията в мисленето ти пречи, не значи, че трябва всички да спрат да се развиват. Нали знаеш какво става с неупотребяваните вещи – изхвърлят ги! Жалко, че мозъкът ти е само 1 и не можеш без него, нужен ти е за елементарните, първични и лишени от смисъл дейности, с които така добре се справяш.
Дори няма да коментирам името, което си написал.
И за да изпреваря и без това бавната ти мисъл – НЕ, нито съм хомосексуалист, нито съм някой, който като теб си няма личен живот и се бърка в чуждите!
Пламен
Аз съм напълно трезвомислещ и мисля, че това е страхотна новина. Аз лично живях 3 години с моят приятел напълно свободно пред всички и приятели, и колеги, и роднини!
Никой не си промени мнението за мен. Важно е каква личност си и с какво възпитание.
Гарантирам ти, че около всички има доста хомосексуални, за които си нямате идея, че са такива, но ги харесвате и уважавате!
regisiander
Не мога да разбера защо сте толкова крайни! За ~30 хиляди град 10 двойки, даже може би са малко. Никой няма да си помисли, “che Silistra e grad na geyovete i lesbiikite”. По страшно е изказването ” ne bi tryabvalo da se populiarizirat tezi neshta “?????????????
Кадафи?????
Свобода на словото..печата…на хората???????
Държа да отбележа, че съм хетеросексуален, православен христианин!
Истинската промяна на морал е тази която кара хората да са двулики, т.е. тези на които им се налага да крият съществени части от собствения си живот. Това е нехуманно и нехристиянско. Да не говорим, че противоречи и на “Хартата за правата на човека”.
Оставете хората да живеят живота си нормално, да не им се налага да се крият или да правият акции за подкрепа.
Общинар
Характерна чера е за нас жиеущите в подобни малки градове да се бъркаме в личния живот на другите даже и на непознатите.Какво се случи след като тези 2 момичета се взеха? С какво навреди на живота на колегата който толкова яростно ги критикува? А и с какво навредиха на обществения ред на града ни , на социалната сфера на града ни , на християнската ни вяра и т.н.
Сигурен съм че ако изразходваме енергията си с която критикуваме за градивни дейности , ще имаме далеч по голям успех и напредък.А който се обича нека го прави по какъвто си иска начин-това не трябва да го вълнува абсолютно никой.За съжаление докато има все още подобни човеци ( ще го нарека ) обречени сме на застой.
А на влюбените- успех , търпение и поздравления за смелостта , съгласете се че е смела постъпка!!!