Белица с поредна загуба

Белица отстъпи на шуменския Рапид с 0:1

Участникът в Североизточната “В” група Белица свали чувствително гарда и регистрира десета загуба в първенството. На стадиона във Дивдядово, местния Рапид победи гостите от Белица с минималното 1:0.

Интересни резултати се получиха и в останалите мачове от кръга. 43-годишният Николай Станчев донесе победата на Черноморец (Бяла) при гостуването на Черноломец (Попово). Легендата на Спартак Варна се разписа след невероятно изпълнение на пряк сводобед удар.

Суворово победи с класическото 3:0 Бенковски и запази второто си място. Домакините откриха резултата още в 12-ата минута чрез Никола Василев които засече с глава след центриране от корнер.В 22-ата мин. Владислав Костадинов центрира от фаул в наказателното поле на гостите където Иван Иванов-Пепелянката засече топката с глава и удвои резултата. През второто полувреме домакините направиха много пропуски.В краят на мача Никола Василев вкара своя втори гол с който направи резултата класически.
В следващият кръг на 27 март (неделя) от 15:00 ч. Белица ще посрещне лидера Спартак (Варна) в дербито на кръга.
Останалите резултати от групата:
Шабла-Скрита сила 0:3
Преслав-Две могили 2:1
Септември (Тервел)-Девня 1:0
Суворово победи с класическото 3:0 Бенковски и запази второто си място.
Домакините откриха резултата още в 12-ата минута чрез Никола Василев които засече с глава след центриране от корнер.В 22-ата мин.
Владко Костадинов центрира от фаул в наказателното поле на гостите където Иван Иванов-Пепелянката засече топката с глава и удвои резултата.
През второто полувреме домакините направиха много пропуски.В края на мача Никола Василев вкара своя втори гол с който направи резултата класически.