Доростол отново победи Белица с 3:1 (видео)

В тренировъчни темпо премина контролата между отборите на “Доростол” и “Белица” днес на стадион “Доростол” пред около 100 зрители. Силистренци играха с два различни състава през двете полувремена и видно се пазеха от контузии и тежки единоборства. Играчите на Георги Иванов победиха съперника си с 3:1. В мачът участие не взеха капитана Дончев и Велимир Иванович.
“Доростол” започна със следния състав: И.Димитров, В. Маринов, М. Русев, Г. Богданов, Е. Осман, С. Станев, Г. Мавродинов, Е. Методиев, Е. Мехмед, Т. Ченешков, С. Събев
На пръв поглед се забелязва,че първата част домакините играха предимно с резервите. Без гол приключи първото полувреме, като двубоят се игра предимно в половината на “Белица”, но до гол не се стигна. Гостите пък се отчетоха с греда, след удар с глава на Даниел Георгиев.

През втората част в игра за силистренци влязоха и титулярните играчи, като това чувствително се усети още в първите минути. Беадиров откри резултата, след красив прехвърлящ удар, а малко по-късно игралия цял мач Емануил Методиев удвои. Тодорин Димитров направи резултата класически, след точно изпълнена дузпа. В краят на мача “Белица” отбелязоха и почетен гол за крайното 3:1 в полза на “Доростол”.
Следващата контролна среща на силистренци е събота в Бургас, срещу “Черноморец”.