Лудогорец победи Доростол при юношите

“Лудогорец” победи “Доростол” с 1:0 в мач от първенството на юношите-старша възраст. Двубоят предизвика сериозен интерес и днес на стадион “Доростол” имаше над 300 зрители. За съжаление “доростолци” тотално разочароваха с безидейна и слаба игра. Липсата на контузения Ерхан Мехмед бе повече от явна и атаките на домакините бяха хаотични и неорганизирани. Гостите от Разград отбелязаха единствения гол в мача в средата на първата част.

Второто полувреме “Доростол” бяха по-активния отбор, но когато се стигнеше до решителния момент в атаката, действията на домакините бяха твърде бавни и до изравнителен гол така и не се стигна. В крайна сметка гостите от “Лудогорец” си тръгнаха с трите точки.