Децата на Доростол победиха Черноморец (Балчик) с 3:0 (видео)

Децата на ФК „Доростол“ победиха с класическото 3:0 гостите от „Черноморец“ (Балчик) пред стотина зрители на стадион „Доростол“. Домакините си осигуриха крехка преднина от един гол на полувремето, като резултата изобщо не съответстваше на показаното на терена. Доростолци имаха тотално надмощие над съперника, но многото пропуски не позволиха да се оттеглят на почивката с по-солиден голов аванс.
Все пак второто полувреме младите надежди на „Доростол“ вкараха нови два гола и оформиха класическото 3:0. Треньорът на децата Даниел Георгиев обаче бе видимо разочарован от пропуските. Головете за домакините отбелязаха Онур Ерджиханов и на два пъти Димитър Митев.
Предоставяме Ви и видео репортаж от мача благодарение на Владимир Иванов.