Доростол загуби с 1:4 от Монтана

“Монтана” победи убедително силистренския “Доростол” с 4:1 в контролна среща играна в село Дамяница.

С гол на Беадир Беадиров “Доростол” поведоха още в 12-та минута на мача. До края на полувремето възпитаниците на Георги Иванов- Геша имаха още няколко положения за гол, който бяха пропилени. Три минути след гола на Беадиров, монтанци изравниха чрез Чипилов. През първите 25-30 минути силистренци превъзхождаха отбора на “Монтана”. В 30-та минута Луис Едуардо направи резултата 2:1 в полза на отбора от “А” група.

Втората част нещата изглеждаха по друг начин, след пускането в игра на резервни играчи и юноши. След индивидуални грешки в защитата, “Монтана” съумяха да обърнат резултата до 4:1 в тяхна полза.

Това бе втора контрола за “Доростол” , след победата над “Академик” (София) 2:0.

Ако не бъде намерен друг съперник, контролата с “Монтана” ще се яви и единствена на лагера в Сандански. Събота “доростолци” ще играят със “Сливен” в града на Стоте войводи.