Доростол разби Дулово с 8:0

Както обещахме, днес ще предаваме за втори път на живо контрола на “Доростол” от зимната подготовка. Силистренци ще се изправят в 11:00 ч. срещу четвъртодивизионния “Дулово” на техен терен.

Очаквайте скоро и първо включване от Градския стадион в град Дулово.

Мачът ще се забави с няколко минути поради непочистен терен. В момента се чертаят линиите на стадиона, организацията от страна на дуловчани е нулева.

Започна двбуоят между двата тима. Съставът на “Доростол” е следния: И. Димитров, И. Дамянов, Р. Йосифов, М. Начев, Б. Николов, Е. Методиев (к.), Е. Осман, Т. Димитров, Т. Ченешков, Е. Мартинов, Е. Мехмед

Интересен факт е, че на вратата на “Дулово” е застанал титулярния страж на “Доростол” – Александър Димов

8 минута- ГООЛ! 1:0 за “Доростол”. Точен от дузпата е капитана на силистренци в този мач Емануил Методиев. Александър Димов,който пази за “Дулово” бе на сантиметри от това, да отрази удара на съотборника си.

13 минута– юношата на “Славия” Емил Мартинов навърза цялата защита на “Дулово” , подава към Ченешков, но нападателя не успя да преодолее Димов. Играта се води изцяло в половината на домакините.

16 минута- ГООЛ! 2:0 за “Доростол”. След дълго разиграване в наказателното поле на “Дулово” , Методиев отбелязва втория си гол

17 минута- ГООЛ! 3:0 за “Доростол”. Гол на Торорин Димитров. Юношата на “Славия” Емил Мартинов с много добро представяне до момента.

40 минута– Уникален пропуск за “Доростол”. Трима остават лице в лице с вратаря Димов, но Тихомир Ченешков се отличава с пореден пропуск.

42 минута– Пропуск и на Тодорин Димитров, който изпуска сам срещу вратаря. Тотален натиск на “Доростол”, играчи те на “Дулово” рядко минават центъра на терена

44 минута- ГООЛ! 4:0 за “Доростол”. След серия от пропуски, юношата на ЦСКА Тихомир Ченешков все пак се разписва във вратата на “Дулово”. Домакините направиха и първа смяна.

Край на първата част! “Дулово”- “Доростол” 0:4

Очаквайте ни след почивката!

Начало на второто полувреме. Смени в състава на “Доростол”. В игра влизат С. Събев, Б. Беадиров, С. Станев, Г. Бижев, Т. Тодоров, Г. Мавродинов

47 минута– Пореден уникален пропуск на силистренци. Отново трима срещу Димов, но влезлия преди минути Събев пропуска.

През първите минути на второто полувреме играта е много разкъсана, футбола на без това тежкия терен липсва. Реферите, които са от Силистра, вдигнаха една дузина засади.

62 минута- ГООЛ! 5:0 за “Доростол”. Резервата Станимир Станев изкочи сам срещу Димов и прави резултата разгромен.

63 минута- ГООЛ! 6:0 за “Доростол”. Влезлите като резерви играчи на “Доростол’ се разиграха и Беадиров отбелязва шести гол.

70 минута- ГООЛ! 7:0 за “Доростол” . Пробив на Беадиров, който даде страхотен пас към Събев и последния вкарва първия си гол за “Доростол” от няколко години.

78 минута- Диагонален удар на Георги Бижев среща страничната греда.

82 минута- ГООЛ! 8:0 за “Доростол”. Втори гол на нападателя и юноша на “Доростол” Станислав Събев, който наказа грешка на Димов.

88 минута– Красив далечен удар на Георги Бижев, но топката е майсторски спасена от Александър Димов.

Край на мача. Краен резултат “Дулово”- “Доростол” 0:8